W dniach 1-4 maja Geonatura Kielce zaprasza na otwarcie sezonu w Ogrodzie Botanicznym. Wstęp w okresie Majówki to tylko 5 zł. Na chętnych czekają nie tylko spacer wśród kwitnącej zieleni, ale też warsztaty, regionalni wystawcy, ognisko oraz dodatkowe atrakcje, które urozmaicą ten wyjątkowy dzień. W tych dniach ogród otwarty będzie od 10 d0 18.