Otwarcie sezonu w Ogrodzie Botanicznym

czwartek, 01 maja 2025 10:00
-
niedziela, 04 maja 2025 18:00
Ogród Botaniczny w Kielcach

W dniach 1-4 maja Geonatura Kielce zaprasza na otwarcie sezonu w Ogrodzie Botanicznym. Wstęp w okresie Majówki to tylko 5 zł. Na chętnych czekają nie tylko spacer wśród kwitnącej zieleni, ale też warsztaty, regionalni wystawcy, ognisko oraz dodatkowe atrakcje, które urozmaicą ten wyjątkowy dzień. W tych dniach ogród otwarty będzie od 10 d0 18.