„Kręcimy dla Kielc”. Konkurs w ramach programu Aktywne Miasta

niedziela, 01 czerwca 2025 00:01
-
poniedziałek, 30 czerwca 2025 23:59
Kielce

Miasto Kielce po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej rywalizacji w ramach projektu Aktywne Miasta. Organizatorem wydarzenia jest miasto Bydgoszcz, a celem całej inicjatywy jest promocja aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia oraz rywalizacji fair play. Zabawa trwa przez cały czerwiec.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców i mieszkanki do włączenia się w zabawę i wspólnego zdobywania kilometrów dla naszego miasta w ramach konkursu „Kręcimy dla Kielc”. Udział jest prosty, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Aktywne Miasta, wybrać Kielce jako miasto, dla którego kręcisz kilometry, i ruszyć w trasę.

Dla najbardziej zaangażowanych uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody. To dodatkowa motywacja, by codziennie przesiąść się na dwa kółka i dorzucić swoje kilometry do wspólnego wyniku Kielc.

Dołącz, wsiądź na rower i kręć kilometry dla Kielc. Razem możemy powalczyć o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. 

Regulamin konkursu „Kręcimy dla Kielc” do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. Regulamin krecimy_dla_kielc 2025.docx DOCX 31.94 KB