Zachęcamy do wybierania komunikacji miejskiej, żeby dotrzeć na Noc Muzeów w Kielcach. W sobotę, 16 maja linie 21, 34, 35 i 46 zostają wzmocnione liniami o oznaczeniach odpowiednio 21M, 34M, 35M i 46M. Ponadto linie bezpłatne 0W i 0Z będą miały wydłużone godziny kursowania. Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia także specjalną linię M.
Przejazd na linii specjalnej będzie bezpłatny. Autobus dowiezie chętnych do atrakcji odbywających się w ramach Europejskiej Nocy Muzeów.
Trasa linii: Olszewskiego – Skrzetlewska – Pawia – 1 Maja – Gosiewskiego – Czarnowska – IX Wieków – Urząd Miasta – Kapitulna – Jana Pawła II – Seminaryjska – Tarnowska – Pileckiego – Daleszycka Geonatura.
Powrót przez Ogrodową i Paderewskiego.
Rozkłady jazdy można sprawdzić na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.
O atrakcjach przygotowanych przez miejskie instytucje kultury na Noc Muzeów można przeczytać TUTAJ.
