Wspólne sprzątanie przed Geofestiwalem

Uczniowie z kieleckiej „dziewiątki” i „dwunastki” włączyli się w akcję sprzątania Kadzielni zorganizowaną wspólnie przez Urząd Miasta, Geonaturę i Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami (PGO Kielce). Młodzi ludzie pokazali nie tylko troskę o przyrodę, ale odpowiedzialność za miejską przestrzeń, która już w ten weekend stanie się źródłem wyjątkowych, Geofestiwalowych atrakcji.

Podczas akcji działało także stoisko edukacyjne, przy którym można było dowiedzieć się więcej o zasadach segregacji i ciekawostkach związanych z recyklingiem.

Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli Kadzielnia jest gotowa na weekendowe święto. Zapraszamy już 23 i 24 maja. Więcej na geofestiwal.pl.