Wesołych Świąt Wielkanocnych

Mieszkańcom Kielc oraz gościom naszego miasta, najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Wielkanocnych składają Prezydent Bogdan Wenta oraz jego zastępcy - Bożena Szczypiór, Agata Wojda i Marcin Chłodnicki.


Bogdan Wenta, prezydent Kielc:

Drogie Kielczanki, Drodzy Kielczanie i Goście naszego miasta. Święta Wielkanocne to symbol miłości, odrodzenia i radości. Życzę wszystkim zdrowia, wewnętrznego spokoju i wytchnienia. Niech ten czas wypełnią spotkania w gronie najbliższych, przy wspólnym stole, czy podczas wiosennych spacerów. Aby te chwile pozwoliły dostrzec to, co naprawdę jest ważne. Życzę, by nigdy nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, wiary w pokój, siły w przezwyciężaniu trudności, byśmy codziennie pełni nadziei mogli spoglądać w przyszłość.

 

Bożena Szczypiór, zastępca prezydenta Kielc:

Wszystkim mieszkańcom Kielc oraz naszym gościom pragnę życzyć zdrowych, spokojnych, pełnych miłości, nadziei i radości świąt wielkanocnych. Miłości do drugiego człowieka. Nadziei, na lepsze jutro. Radości ze spotkań w ciepłej rodzinnej atmosferze przy wielkanocnym stole. Niech ten świąteczny nastrój zostanie z nami na każdy kolejny dzień.

 

Agata Wojda, zastępczyni prezydenta Kielc:

Najbliższy okres to czas wiary i nadziei. Życzę Wam wiary w siebie i we własne możliwości oraz nadziei, że w każdym człowieku tkwi pierwiastek dobra. Wesołych Świąt dla Was wszystkich. Dużo uśmiechu i wzajemnej życzliwości.

 

Marcin Chłodnicki, zastępca prezydenta Kielc:

Szanowni Państwo, przyjmijcie najlepsze życzenia Świąt Wielkanocnych zdrowych, rodzinnych, spokojnych. Takich, w których wystarczy czasu dla rodziny i najbliższych. Wszystkiego najlepszego!

Powrót na początek strony