W Parku Miejskim odbył się Festyn Zawodowy „Zetka Level-Up”

Festyn Zawodowy „Zetka Level-Up” za nami. Muszla koncertowa w kieleckim Parku Miejskim na kilka godzin zamieniła się w tętniące życiem centrum edukacji, pasji i młodzieńczej energii.

Uczestnicy mogli z bliska obserwować widowiskowe pokazy musztry paradnej klas mundurowych, sprawdzić swoje umiejętności na wirtualnej strzelnicy, czy podziwiać profesjonalne pokazy fryzjerskie. Pasjonaci nowoczesnych technologii z zainteresowaniem przyglądali się natomiast prezentacjom przygotowanym przez m.in. uczniów informatyki i mechaniki.

Nie zabrakło również rywalizacji i dobrej zabawy. Uczniowie sprawdzili się w biegu ulicznym oraz licznych konkursach z nagrodami, a całość wydarzenia umilał koncert szkoły muzycznej.

Wydarzenie, objęte Patronatem Prezydentki Miasta Kielce, przyciągnęło uczniów, nauczycieli oraz wszystkich tych, którzy poszukiwali inspiracji dla swojej przyszłej ścieżki zawodowej.