Przygoda z edukacją zaczyna się tutaj. W kieleckich przedszkolach samorządowych trwa właśnie nabór nowych kandydatów. Na dzieci czekają przyjazne i kolorowe sale, kreatywne warsztaty i bezpieczna atmosfera, która sprzyja odkrywaniu świata. By dołączyć do grona przedszkolaków należy do 10 marca do godz. 15:00 złożyć wniosek w systemie elektronicznym.
- W placówkach pracują świetne i zaangażowane kadry pedagogiczne. Zapewniamy wysoką jakość kształcenia i opieki, pyszne i zdrowe posiłki oraz mnóstwo atrakcji - zajęcia artystyczne i sportowe, warsztaty tematyczne, spotkania z ciekawymi gośćmi, wycieczki, wydarzenia okolicznościowe i codzienną dawkę radości w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze – mówi Tomasz Porębski, zastępca prezydentki Kielc.
LINK DO ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU NABORU
Jak złożyć wniosek?
Wypełnienie wniosku w systemie elektronicznym to pierwszy krok. Rodzice lub opiekunowie mogą wybrać dowolną liczbę placówek. Wnioski można wypełniać do 10 marca do godz. 15:00. Dokumenty należy dostarczyć do placówki, która została wskazana na pierwszym miejscu:
• Osobiście: wydrukuj wypełniony w systemie wniosek i zanieś go w formie papierowej bezpośrednio do przedszkola wybranego jako priorytet.
• Elektronicznie (najszybciej): podpisz wniosek w systemie za pomocą Profilu Zaufanego. To najwygodniejsza opcja – nie wymaga osobistej wizyty w przedszkolu ani drukowania dokumentów.
• E-mailowo: wydrukuj wniosek, podpisz go ręcznie, a następnie zrób skan i wyślij wraz z wymaganymi oświadczeniami na adres e-mail placówki pierwszego wyboru.
Harmonogram dla rodziców
2 kwietnia (do godz. 15:00) – publikacja list kandydatów zakwalifikowanych.
Do 9 kwietnia (do godz. 15:00) – rodzice muszą potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej placówki. Brak potwierdzenia oznacza rezygnację z miejsca.
15 kwietnia (do godz. 12:00) – publikacja ostatecznych list dzieci przyjętych.
Więcej szczegółów oraz opisy kryteriów punktowych znajdziesz w systemie rekrutacyjnym w zakładce PRZEDSZKOLA.