Ruszyły zajęcia z samoobrony dla kobiet. Kielecka Akademia Muay Thai zaprasza na treningi

W klubie Akademia Muay Thai Kielce ruszyły zajęcia z zakresu samoobrony oraz sztuk walki dla kobiet. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i środę o godz. 20 przy ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 53.

- Po ogromnym zainteresowaniu, jakie zanotowaliśmy podczas realizacji kursu samoobrony dla kobiet w ramach Budżetu Obywatelskiego w roku 2023, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom obywatelek naszego miasta i uruchomić sekcję samoobrony dla kobiet. Zajęcia odbywają się w naszym klubie dwa razy w tygodniu, pod okiem trenerów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu samoobrony oraz sztuk walki. Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą nauczyć się bronić, zwiększyć pewność siebie, poprawić swoją kondycję i potrenować w miłej przyjaznej atmosferze – mówi Hubert Kaleta, prezes klubu Akademia Muay Thai Kielce.

- Treningi odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Koncentrujemy się na tym, aby przekazać wiedzę w sposób rzeczowy i prosty tak, aby każda z kobiet uczęszczających na zajęcia mogła zwiększyć swoje umiejętności niezależnie od stopnia wytrenowania – dodaje trener kieleckiego klubu, Bartłomiej Miniszewski.

Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 511 523 160 lub pisząc na adres mailowy trenuj@bokstajski.com.

Powrót na początek strony