Nowa siłownia zewnętrzna powstanie na Ostrej Górce

Urządzenia będą zamontowane między ulicami Andersa i Ułańską. Miasto podpisało umowę z wykonawcą zadania firmą P.P.U.H. „BRUK-MET”. To kolejna inwestycja realizowana w ramach Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego.

Do dyspozycji mieszkańców będzie:

• wahadło,
• biegacz,
• orbitrek eliptyczny,
• duże koło obrotowe,
• prasa nożna,
• wioślarz sportowy.

W pobliżu są tylko place zabaw dla maluchów. Siłownia może stać się dobrym miejscem dla aktywności oraz integracji dla starszych mieszkańców – młodzieży, dorosłych i seniorów.

Wartość inwestycji to 70 tysięcy zł.