Młodzi karatecy SHIRO medalistami Mistrzostw Europy

Szymon Nartowski z Klubu Karate Kyokushin SHIRO został mistrzem Europy w kategorii wiekowej 10 -11 lat, a jego klubowy kolega - Bartosz Bojek zdobył brązowy medal. Na Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin w Barcelonie w konkurencji kata Laura Mazur zajęła 7. miejsce. W stolicy Katalonii startowali również Adam Bogusławski, Kalina Bęben i Sebastian Zapała.

6. Wagowe Mistrzostwa Europy Karate WKB w Barcelonie zgromadziły na starcie ponad 600 zawodników, między innymi z Izraela, Niemiec, Austrii, Belgii, Szwajcarii, Anglii, Ukrainy, Kazachstanu, Hiszpanii, Włoch i Węgier.

- Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie tym bardziej cieszą występy zawodników kieleckiego klubu. Gratuluję całej kadrze klubu wyjątkowego zaangażowania w przygotowania jak i sam start – podkreślił prezes i trener Klubu Karate Kyokushin SHIRO Alan Mazur.

zdjęcia: KKK SHIRO