Im więcej nas będzie, tym większe szanse mamy na dołączenie do elity rowerowych miast w Polsce. Ważny jest każdy rowerzysta i każdy „wykręcony" kilometr. Zapewniamy, że oprócz zdrowej rywalizacji czeka na Was wspaniała zabawa oraz nagrody. Akcja startuje już 1 czerwca i potrwa do końca miesiąca.
Wystarczy zainstalować na telefonie darmową aplikację AKTYWNE MIASTA (przeznaczoną na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS oraz Android) oraz dołączyć do wspólnej drużyny wybierając Miasto KIELCE.
Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może zdobywać kilometry dla swojej grupy.
Nagrody dla najaktywniejszych
Dodatkową atrakcją w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski jest konkurs „Kręcimy dla Kielc" organizowany przez Urząd Miasta Kielce.
Zwycięska szkoła otrzyma karty podarunkowe o wartości 2 000 zł, za zajęcie 2. miejsca – o wartości 1 500 zł, za 3. miejsce – o wartości 1000 zł. Nagrody przygotowano także dla trzech najlepszych uczniów i uczennic z podstawówek i szkół ponadpodstawowych, którzy wykręcą największą liczbę kilometrów.
Nagrody przewidziane są także dla najaktywniejszych kobiet i mężczyzn bez względu na wiek.
Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w czerwcowej zabawie i kręcenia kilometrów dla Miasta KIELCE.
Regulamin konkursu „Kręcimy dla Kielc" poniżej ⇓⇓⇓