Gitarzysta z Kielc – Mariusz Mrówka, znany także jako Mrówczykij – zaczaruje swoją muzyką gości Ogrodu Botanicznego już w niedzielę (31 maja) o godz. 17:30. Tak zakończymy 5. edycję Geofestiwalu.
- Mam przepiękny repertuar i nie zawaham się go użyć. Szykuję dla was klasyki od Grechuty do Podsiadły. Idealna muzyka do podziwiania wspólnie natury – zapowiada Mariusz Mrówka.
Artysta, który od wielu lat gra na kieleckim deptaku jest finalistą programu „Szansa na Sukces” i uczestnikiem 12. edycji The Voice of Poland. Jego twórczość można znaleźć na YouTube i w mediach społecznościowych pod pseudonimem „Mrówczykij”. Jest także liderem zespołu muzycznego „Inkarnat”.
A my przypominamy, że tego dnia na wszystkich - dużych i małych, niezwykłe atrakcje będą czekać w najbardziej barwnym, wyjątkowym i relaksującym miejscu w Kielcach już od godz. 12.
W programie między innymi:
• widowisko „Legendy słowiańskie” w wykonaniu Aerial Perle,
• parada bajkowych postaci i „Królowa Śniegu” z Kieleckiego Teatru Tańca,
• spotkanie autorskie z Mają Popielarską,
• koncert zespoły All Anticow Świętokrzyskiego Stowarzyszenia „Muzyka”,
• joga wśród zieleni z muzyką na żywo w wykonaniu Rafała Gęborka,
• gotowanie z natury i degustacje – Max gotuje z natury,
• warsztaty pszczelarskie,
• ogromna strefa kreatywnych warsztatów,
• Mobilny Las i przyrodnicze animacje,
• karmelowe warsztaty i słodkie pokazy,
• tworzenie biżuterii z minerałów,
• LEGO, druk 3D i rodzinne aktywności.
W niedzielę wstęp do Ogrodu kosztuje tylko 5 zł.
Program Geofestiwalu na geofestiwal.pl ora zna profilu FB Geofestiwal Kielce.